Henryk Sołyga tel.: 605 405 261      Kamil Sołyga tel. 607 408 507,         email: biuro@arkama.pl               / /Polityka prywatności - RODO //

 

znaki ueHenryk Sołyga PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ARKAMA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Cele projektu:  Zakup infrastruktury B+R w celu stworzenia nowego działu w firmie
Planowane efekty: W oparciu o zakupiony profesjonalny sprzęt B+R przedsiębiorstwo będzie mogło prowadzić usystematyzowane prace B+R w zakresie optymalizacji produktowych urządzeń pod względem jakościowym, materiałowym złączeniowym, konstrukcyjny oraz funkcjonalności dodanych. Realizowany projekt przedsiębiorstwa przyczyni się do wzrostu zatrudnienia –planowane jest utworzenie jednego nowego miejsca pracy.
Wartość całkowita projektu:  655 836,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich:  426 560,00 PLN

Kilka słów o firmie ARKAMA

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARKAMA, swoją pozycję na rynku materiałów budowlanych, sprzedaży opału czy też produktów dla rolnictwa buduje już ponad 20 lat. Przez cały ten okres, rozwijaliśmy gamę dostępnych u nas produktów. Motorem rozwoju naszej firmy jest przede wszystkim sukcesywne wzbogacanie oferty asortymentowej w zależności od zapotrzebowania klientów. To, na co chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę, to przede wszystkim szeroka gama oferowanych towarów, fachowa obsługa i doradztwo, stałość cen oraz terminowość dostaw. Z przyjemnością współpracujemy zarówno z dużymi firmami, jak i z klientami indywidualnymi.

Obszarem naszego dynamicznego rozwoju jest obecnie nie tylko handel, ale również dysponowanie własnym specjalistycznym transportem: samochody samorozładowcze (HDS), wywrotki,  ładowarki, wózki widłowe dzięki którym szybko i sprawnie dowieziemy i rozładujemy materiały na miejscu wskazanym przez klienta. Do szerokiej oferty handlowej wraz z dowozem dołączamy również fachowe doradztwo techniczne wraz ze współpracą w rozwiązywaniu zagadnień związanych z zastosowaniem oferowanych materiałów.

Od 6 lat zajmujemy się produkcją urządzeń do przerobu węgla m.in. workownice, kruszarki, sortowniki oraz taśmociągi.

Zachęcam Państwa do zainteresowania się ofertą naszego przedsiębiorstwa i przejrzenia zasobów naszej strony internetowej jednak jako, że obecna strona internetowa jest jedynie wizytówką, gorąco zapraszamy do odwiedzenia nas, lub też skorzystania z kontaktu telefonicznego bądź też mailowego. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz, oczywiście, atrakcyjne ceny.