Henryk Sołyga tel.: 605 405 261      Kamil Sołyga tel. 607 408 507,         email: biuro@arkama.pl               / /Polityka prywatności - RODO //

 

znaki ueHenryk Sołyga PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ARKAMA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Cele projektu:  Zakup infrastruktury B+R w celu stworzenia nowego działu w firmie
Planowane efekty: W oparciu o zakupiony profesjonalny sprzęt B+R przedsiębiorstwo będzie mogło prowadzić usystematyzowane prace B+R w zakresie optymalizacji produktowych urządzeń pod względem jakościowym, materiałowym złączeniowym, konstrukcyjny oraz funkcjonalności dodanych. Realizowany projekt przedsiębiorstwa przyczyni się do wzrostu zatrudnienia –planowane jest utworzenie jednego nowego miejsca pracy.
Wartość całkowita projektu:  655 836,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich:  426 560,00 PLN

Produkcja maszyn

Nasza Firma zajmuje się produkują urządzeń do przerobu węgla. Z badań rynku wynika, że rośnie w znacznym tempie zainteresowanie zakupem węgla w workach. Wychodząc na przeciw tym za potrzebowaniom, zajmujemy się produkcją workownic do węgla a także innych materiałów.

Kolejną maszyną, która jest niezbędna na placu węglowym jest przesiewacz (sortownik) z kruszarką. Rozdziela węgiel na 3 frakcje. Dzięki temu przesortowany węgiel jest  czysty, równiej grubości. Pamiętajmy, że dużo klientów kupuje towar wzrokowo.
Do przesiewacza potrzebny jest taśmociąg, który odprowadza przesortowany materiał na pryzmę lub bezpośrednio na samochód, dzięki nim praca przy przesiewaczu stanie się łatwiejsza i szybsza.

Na dzień dzisiejszy jesteśmy liderem jeśli chodzi o produkcję tego typu rozwiązań na potrzeby składów węglowych.

Cała oferta naszych urzadzeń dostępna jest na stronie www.workownice.eu

Wszystkie maszyny w Naszej firmie są dokładnie przetestowane. Zajmujemy się również sprzedażą różnego rodzaju węgla, nawozów, otrąb, kamienia dzięki temu posiadamy idealny materiał do testowania naszych wyrobów. Posiadamy w tej dziedzinie kilkunastoletnie doświadczenie. Klient przed odbiorem sprzętu może dokładnie go sprawdzić i przetestować.