Logo

Produkcja maszyn

Nasza Firma zajmuje się produkują urządzeń do przerobu węgla. Z badań rynku wynika, że rośnie w znacznym tempie zainteresowanie zakupem węgla w workach. Wychodząc na przeciw tym za potrzebowaniom, zajmujemy się produkcją workownic do węgla a także innych materiałów.

Kolejną maszyną, która jest niezbędna na placu węglowym jest przesiewacz (sortownik) z kruszarką. Rozdziela węgiel na 3 frakcje. Dzięki temu przesortowany węgiel jest  czysty, równiej grubości. Pamiętajmy, że dużo klientów kupuje towar wzrokowo.
Do przesiewacza potrzebny jest taśmociąg, który odprowadza przesortowany materiał na pryzmę lub bezpośrednio na samochód, dzięki nim praca przy przesiewaczu stanie się łatwiejsza i szybsza.

Na dzień dzisiejszy jesteśmy liderem jeśli chodzi o produkcję tego typu rozwiązań na potrzeby składów węglowych.

Cała oferta naszych urzadzeń dostępna jest na stronie www.workownice.eu

Wszystkie maszyny w Naszej firmie są dokładnie przetestowane. Zajmujemy się również sprzedażą różnego rodzaju węgla, nawozów, otrąb, kamienia dzięki temu posiadamy idealny materiał do testowania naszych wyrobów. Posiadamy w tej dziedzinie kilkunastoletnie doświadczenie. Klient przed odbiorem sprzętu może dokładnie go sprawdzić i przetestować.

P.W. ARKAMA Sołyga Henryk - wszelkie prawa do treści zastrzeżone